מתכוני בישול

פודי תירס! אני ובן זוגי הפכנו להיות אובססיביים מעט לתוכנית הטלוויזיה, היי…

🎵 פודי תירס! 🎶 אני ובן זוגי הפכנו לאובססיה קלה לגבי תוכנית הטלוויזיה schmigadoon, קומדיה מוזיקלית מצחיקה שבה זוג ניו יורקי מודרני נלכד בעיירה מוזיקלית מתקופת הזהב. ובפרק הראשון יש שיר מגוחך ומענג על פודינג תירס. כי ברור שיש. ואז ידעתי שיש לי חשק לקצת פודין תירס! חוץ מזה… אני לא מעריץ גדול של פודינג תירס מתוק, שבאופן מסורתי מכינים אותו. זה סוג של עובר על הגבול בין תוספת לקינוח מבחינתי (בדומה לאופן שבו אני נרתע מהבטטה עם מרשמלו מעל). אז התעסקתי עם המתכון וחיפשתי באינטרנט ומצאתי את הגרסה הזו של מתכון southernlivingmag שמציב בתקיפות את פודינג התירס בקטגוריית המלוחים. יש שם בצל מוקפץ וטימין טרי, אז אין טעות בתוספת הזו לקינוח. התאמתי אותו לשימוש בתירס משומר ותירס מוקרם, שלדעתי נותן קריצה לגרסה המסורתית המקורית שמשפחתו של בן זוגי תמיד הגישה לחגים. בנוסף לתירס המוקרם כבר הוסיפו סוכר שהרגשתי שהוסיפו לו בדיוק את הכמות הנכונה של מתיקות. ולמרות שלא גדלתי עם פודינג תירס על השולחן שלי, בן זוגי כן. וכשעזרתי לו, הוא הכריז על זה כפודינג התירס הטוב ביותר שהיה לו אי פעם. וכן. הוא ביקש יציאה. מצא את גרסת המתכון שלי לפודינג תירס מלוח בבלוג שלי עכשיו!

Related Articles

13 Comments

  1. I would definitely ask for an extry big helping of this corn puddin’ and probably burst into song and dance too. Need to rewatch @schmigadoon ASAP!

  2. Yas to Schmigadoon and yas to corn puddin!! I make it every Thanksgiving and it’s always Peter’s nephews and nieces’ favorite side!

  3. I’m so excited to try it! My hubby has a version he calls cornbread casserole. It involves obscene amounts of sour cream and caramelized onions

Back to top button