מתכוני בישול

למרות שאני הומוסקסואל בגיל מסוים, אין לי עניין מועט או לא ב…

למרות שאני הומוסקסואל בגיל מסוים, אין לי עניין קטן עד לא בממלכה הבריטית. כמו אפס ריבית. וכנראה שהיה איזה אירוע או טקס מלכותי שקרה אתמול? לא יודע. לא שמתי לב. אבל, עונת התותים כאן וזה אומר שאני יכול להכין Eton Mess, קינוח בריטי מזדמן, הכולל קצפת, מרנגים מרוסקים ותותים מרוחים! זה סופר פשוט להכנה (במיוחד אם אתה משתמש במרנג קנוי בחנות, אם כי יש לי מכנסיים מפוארים והכנתי בעצמי). Eton Mess מוגש במכללת Eton כקינוח מסורתי לאחר משחק הקריקט שלהם עם בית הספר הארו המתחרה. מכללת אטון היא גם המקום שבו הלכו הנסיך הארי והנסיך וויליאם. (הייתי חייב לחפש את זה בגוגל. תראה, אין לי שום דבר על משפחת המלוכה.) ומכיוון שזה בריטי באופיו, אני לגמרי יכול להעמיד פנים כאילו הכנתי אותו בכוונה עבור הדבר המלכותי שקרה בסוף השבוע הזה. רואה כמה אני חכם? מצא את המתכון בבלוג שלי עכשיו. או פשוט חפשו בגוגל “eatthelove Eton mess” בשביל זה.

Related Articles

15 Comments

  1. Gorgeous content!! I just messaged you about a fun cooking show I am currently casting! (This is NOT spam, I swear! 🙏🏽)

  2. It look delicious Irvin. Eton is also the alma mater of 20 former British prime ministers, so to say it’s part of the establishment is an understatement, although funnily enough King Chaz was educated elsewhere!

  3. While I love history, I had no interest in this thing that occurred yesterday, despite being a homosexual of a certain age. I did, however, enjoy reading about the Eton Mess. I will check it out. And due to health issues, I usually can’t enjoy your recipes, but in some cases I can modify them, I would love to give this one a try!

  4. I didn’t watch the British thingy either. Not that I’m not usually a royal watcher. I’ve just soured on the whole thing.

    But hooray for strawberries! 😋

Back to top button